راهنمای نوع و رنگ قاب

یک قاب می‌تواند مکمل هر تصویر زیبا در زندگی باشد. همیشه در انتخاب قاب به 3 سوال مهم و اساسی پاسخ دهید تا با بهترین انتخاب زیبایی تصاویر هنری خود را دو چندان نمایید.
1) موضوع تصویری که می‌خواهم قاب کنیم چیست؟
2) نکته مهم و قابل توجه در تصویر من چیست؟
3) سبک دکوراسیون داخلی محل نصب تابلو چیست؟
همچنین برای انتخاب رنگ قاب‌ها باید به رنگ و سبک دکوراسیون منزلتان توجه نمایید. با ایجاد تضاد یا هماهنگی بین رنگ قاب‌ها با دیوارها و مبلمان منزل میتوانید نتیجه بهتری بگیرید. استفاده از قاب‌ها با جنس و رنگ‌های مختلف و ایجاد ناهماهنگی در ترکیب این قاب‌‌ها میتواند جذابیت منحصر به خودش را ایجاد کند.
ما بهترین پیشنهاد را برای شما داریم و امیدواریم شما نیز قاب مناسب را از میان 3 نوع قاب پی وی سی، فلزی و چوبی انتخاب نمایید. تنوع رنگی قاب‌های پی وی سی، فلزی و چوبی (ون، گردو، راش و روسی) به صورت زیر می‌باشد:
• قاب‌های پی وی سی در دو رنگ سفید براق و مشکی مات
• قاب های فلزی در سه رنگ سفید، مشکی و طلایی
• قاب های چوبی ون، راش و روسی در 9 رنگ سفید، گندمی، قهوه ای سرد، قهوه ای دودی، ماهگونی، سرمه ای، شکلاتی، زغالی و مشکی و چوب گردو (خود رنگ)

قاب PVC استاندارد (2cm)

قاب پی وی سی سالی وود

قاب پی وی سی


این نوع قاب با ظاهری شیک و مینیمالیست برای افرادی که سلیقه‌ای مدرن و در عین حال ساده دارند توصیه می‌شود. این نوع قاب قیمت اقتصادی تری نسبت به سایر  قاب ها دارند و اگر قصد دارید مجموعه ای از تابلو ها را به صورت کلکسیون در کنار یکدیگر بچینید این نوع قاب به شما کمک می کند که هزینه هایتان بالا نرود در عین حال میبایست رنگ غالب در تصاویر و دکوراسیون داخلی محیط را نیز در نظر بگیرید تا در انتخاب خود دچار اشتباه نشوید.

ویژگی های بارز این نوع قاب:

قیمت مناسب

 ساخت و تحویل سریع

مقاومت در شرایط محیطی مختلف

قاب فلزی استاندارد (0.5cm)

قاب فلزی سالی وود

قاب آلومینیوم


این نوع قاب با درخشش بی نظیر خود جلوه تصاویر هنری را تکمیل می‌نماید. پیشنهاد سفارشیک برای قاب کردن تصاویر با ارزشتان همانند عکس‌های عروسی استفاده از قاب های فلزی سالی وود می‌باشد. این نوع قاب دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی است و اگر به دنبال تابلوهای بزرگ هستید این گزینه بهترین انتخاب است. قاب های فلزی سالی وود به دلیل باریک بودن عرض قاب و درخشش رنگ بهترین گزینه برای استفاده در تابلوهای مدرن می‌باشد.

ویژگی های بارز این نوع قاب:

• درخشش رنگ

• کم بودن عرض قاب و مدرن بودن

• مقاومت و استحکام

قاب چوبی استاندارد (2cm)

قاب چوبی سالی وود

قاب چوب ون


این نوع قاب با طراحی گرم و منحصر به فرد بهترین گزینه برای آثار هنری برجسته است. قاب‌های چوبی سالی وود از چوب ون (زبان گنجشک)، گردو، راش و روسی ساخته می‌شوند که از دسته چوب‌های نیمه‌سخت می‌باشند. این نوع قاب با مقاومت زیاد و تنوع بالا در رنگ در کمال سادگی از کیفیت و زیبایی بسیار بالایی برخوردار است. اگر به دنبال یک تابلو شیک و خوش نقش بر دیوار منزل یا محل کارتان هستید پیشنهاد سفارشیک برای شما قاب‌های چوبی سالی وود می‌باشد.

ویژگی های بارز این نوع قاب:

 تنوع رنگی

مقاومت و استحکام

نمایش شگفت انگیز بافت چوب


رنگ قاب پی وی سی

در تابلوهای مجموعه‌ای میتوانید از ترکیب دو رنگ سفید و مشکی قاب های پی وی سی در کنار یک یا دو قاب چوبی برای هسته مرکزی چیدمان مجموعه استفاده نمایید. رنگ های سفید و مشکی قاب‌ها به دلیل خنثی بودن با هر نوع تصویر و دکوراسیونی همخوانی دارند. از این رنگ ها بیشتر در دکوراسیون مینیمال استفاده می‌شود.

قاب پی وی سی سالی وود با رنگ سفید براق

قاب پی وی سی با رنگ سفید براق


قاب پی وی سی سالی وود با رنگ مشکی مات

قاب پی وی سی با رنگ مشکی مات


رنگ قاب فلزی

اگر سبک دکوراسیون منزل شما مدرن هست بهتر است قاب‌های فلزی را امتحان کنید. رنگ قاب را هم متناسب با رنگ المان‌های خانه انتخاب نمایید. قاب های فلزی به دلیل پهنای باریک و عمق زیاد و رنگ جذابی مثل طلایی بهترین انتخاب برای منازلی با دکوراسیون کلاسیک یا نئوکلاسیک هستند.

قاب فلزی سالی وود با رنگ سفید

قاب فلزی با رنگ سفید


قاب فلزی سالی وود با رنگ طلایی

قاب فلزی با رنگ طلایی


قاب فلزی سالی وود با رنگ مشکی

قاب فلزی با رنگ مشکی


رنگ قاب چوبی

رنگ مورد استفاده برای چوب ها کاملا گیاهی، سازگار با محیط زیست، بسیار با دوام، بدون مواد آلی فرار صنعتی و آب گریز با تکنولوژی نانو می باشد. رنگ‌ها توسط تنها یک لایه پیوند مولکولی با چوب، بافت طبیعی چوب را حفظ و قابل لمس می‌نماید. در این روش رنگ آمیزی نوین نسبت به روش های سنتی، مزایایی وجود دارد که از جمله آن میتوان به حفظ بافت طبیعی چوب و قابلیت ترمیم آسان اشاره کرد.
قاب چوب گردو را میتوانید برای تصاویر سیاه و سفید انتخاب کنید. اگر قرار است تابلوها را برای دکور کافه خود انتخاب نمایید، بهترین انتخاب قاب چوب گردو می‌باشد. چوب گردو تک رنگ و دارای روغن پوششی و محافظ بی رنگ است.

اگر سبک دکوراسیون منزل شما کلاسیک هست بهتر است قاب چوب ون را با توجه به رنگ‌بندی متنوع با مبلمان منزلتان هماهنگ نمایید مثلا اگر مبلمان شما به رنگ شکلاتی هست قاب چوبی ون با رنگ شکلاتی را انتخاب نمایید.
قاب های چوبی را میتوانید برای تصاویری اعم از آبرنگ ها، مناظر طبیعی و شهری، گیاهان و ... انتخاب کنید. برای تصاویر طبیعت و گیاهان ما رنگ گندمی چوب ون و چوب گردو را به شما پیشنهاد میکنیم. برای تصاویری چون دریا رنگ سرمه ای و سفید بهترین انتخاب هستند.

 

قاب چوب گردو سالی وود

قاب چوب گردو


قاب چوبی سالی وود با رنگ سفید

قاب چوبی با رنگ سفید


قاب چوبی سالی وود با رنگ گندمی

قاب چوبی با رنگ گندمی


قاب چوبی سالی وود با رنگ قهوه ای دودی

قاب چوبی با رنگ قهوه ای دودی


قاب چوبی سالی وود با رنگ قهوه ای سرد

قاب چوبی با رنگ قهوه ای سرد


قاب چوبی سالی وود با رنگ ماهگونی

قاب چوبی با رنگ ماهگونی


قاب چوبی سالی وود با رنگ شکلاتی

قاب چوبی با رنگ شکلاتی


قاب چوبی سالی وود با رنگ سرمه ای

قاب چوبی با رنگ سرمه ای


قاب چوبی سالی وود با رنگ زغالی

قاب چوبی با رنگ زغالی


قاب چوبی سالی وود با رنگ مشکی

قاب چوبی با رنگ مشکی