ضمانت بازگشت کالا

ضمانت بازشگت کالا سفارشیک

شعار اصلی سفارشیک رعایت حقوق مصرف کننده است و همواره میکوشیم رضایتمندی مشتریان را الویت اصلی خود قرار دهیم. در این راستا هر سفارش میبایست در شرایط مطلوب به دست مشتری برسد. به این منظور امکاناتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است تا در صورت بروز هرگونه مشکل مشتریان محترم بتوانند کالای معیوب را مرجوع نمایند.

در صورت اعلام درخواست مشتری ظرف مدت 24 ساعت طی هر یک از شرایط زیر و تایید واحد فروش سفارشیک، مشتریان عزیز حداکثر 7 روز جهت مرجوع نمودن کالا فرصت خواهند داشت.

کلیه محصولاتی که میبایست از نظر فیزیکی سالم و بدون مغایرت با اطلاعات سایت به دست مشتریان عزیز برسند، مانند کالاهای گروه تابلو، دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 7 روز ضمانت بازگشت نمیشوند. همچنین اقلامی که تحت عنوان هدیه از طرف سفارشیک برای مشتریان ارسال میگردد و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شدهاند، مشمول 7 روز ضمانت بازگشت نمیشوند.

شرایط بازگرداندن کالا

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد؛

- ایراد ظاهری و مغایرت میبایست حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، به سفارشیک اطلاع داده شود.

- مغایرتی که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مانند رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، موجب میگردد مشتری کالا در شرایط اولیه خود و بدون استفاده از آن مرجوع نماید.

- عکسهای محصول جهت کمک به مشتری در انتخاب و خرید است و از آنجا که ممکن است در جزئیات با کالای اصلی تفاوتهایی داشته باشد به استناد آنها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی و یا توضیحات مربوط به متغیرهای انتخابی مشتری در خصوص هر محصول در وب‌سایت می‌باشد.

- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، و یا پاره و مخدوش کردن کارتن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد؛

- آسیب یا ایراد فیزیکی میبایست حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش سفارشیک اطلاع داده شود.

- لازم است محصول آسیب دیده با کارتن و جعبه اصلی به سفارشیک مرجوع شود.

- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، و یا پاره و مخدوش کردن کارتن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود؛

- با توجه به این نکته که اکثر محصولات موجود در سایت سفارشیک به سلیقه مشتری تولید می‌شود انصراف از خرید و مرجوع نمودن در خصوص برخی گروه‌های کالایی امکان‌پذیر نمی‌باشد. لذا جهت اطلاع از کالاهایی که قصد مرجوع نمودن آن را دارید با واحد فروش سفارشیک تماس حاصل نمایید.

- از آنجا که سفارشیک یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفاً متعلق به مشتری یا همان مصرفکننده است. (سفارش تعداد بالا از یک کالا، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود.)

- تا زمانی که سفارش از طرف واحد فروش سفارشیک تایید نشده باشد، امکان لغو سفارش از قسمت پرفایل کاربری بخش سفارشات و یا تماس تلفنی با واحد فروش قابل لغو است.

- در صورت تایید سفارش توسط واحد فروش، تا پیش از شروع مراحل ساخت ، لغو سفارش تنها از طریق تماس تلفنی با واحد فروش امکان پذیر می‌باشد.

- در صورت تایید انصراف از خرید از سمت واحد فروش سفارشیک، هزینه‌های دریافت و بازگرداندن مرسوله بر عهده مشتریان عزیز خواهد بود.

- اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد؛

- آسیب یا ایراد فیزیکی میبایست حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش سفارشیک اطلاع داده شود.

- بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و سفارشیک تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران میکند.

- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، و یا پاره و مخدوش کردن کارتن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.